Pronájem chaty

Hledáte ubytování pro skupiny přátel, rodiny s dětmi nebo ubytování na teambuilding na Šumavě? Pronájem plně vybavené chaty Kaštánek je ideální volbou. Svou dispozicí a vybavením Vám wellness chata Kaštánek poskytne soukromí a plný komfort. Nachází se v blízké vzdálenosti od sjezdovky, cyklistických i turistických tras.

Apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi či na firemní akce, celková kapacita chaty je 17 lůžek a 2 dětské postýlky. V podkroví ve 2 apartmánech a jednom samostatném pokoji je 11 pevných lůžek + 4 vysunovací přistýlky a 2 dětské postýlky. V přízemí ve společenské místnosti jsou 2 lůžka.

Společenská místnost je vybavena plnohodnotnou kuchyňskou linkou ,jídelnou a kachlovými kamny. V přízemí se dále nachází wellness místnost s vířivkou a saunou. Za chatou na terase je posezení se zahradním grilem.

Podmínky pronájmu celé chaty

Chatu lze pronajmout na pobyt trvající minimálně dvě noci v průběhu celého roku.V letní a zimní sezoně jsou preferovány týdenní pronájmy. Při pronájmu celé chaty je celá chata k dispozici pouze objednateli pronájmu, v chatě tak nemohou být ubytováni žádní další hosté nesouvisející s osobou objednatele. Pro využití sezónních slev využijte našich jarních a podzimních balíčků.