Ubytování

Pronajmout lze celý objekt i jednotlivé apartmány samostatně.Lůžková kapacita je 17 lůžek a 2 dětské postýlky. Lůžka jsou soustředěna do celkem pěti pokojů. Každý ze dvou apartmánů je tvořen dvěma pokoji,halou a sociálním zařízením. Každý pokoj v apartmánu obsahuje 2 lůžka s možností přistýlky,stolek a dvě židle,LCD TV,stylové dřevěné skříně s úložným prostorem. Celková kapacita prvního apartmánu je 6 lůžek ( dvě lůžka + přistýlka v obou pokojích).Celková kapacita druhého apartmánu je 7 lůžek (3 lůžka+přistýlka v 1.pokoji,2 lůžka+přistýlka v 2.pokoji). Kapacitu apartmánu je vždy možno navýšit o dětskou postýlku.Mezi apartmány se nachází dvoulůžkový  pátý pokoj s terasou,který využívá sociální zařízení a sprchový kout ve wellness místnosti v přízemí.Tento pokoj je vybaven stylovou dřevěnou skříní s úložným prostorem a je k dispozici při pronájmu celého objektu.Na terase je posezení a kuřácký koutek s popelníkem.Dále se dvě lůžka nachází ve společenské místnosti v přízemí . Přistýlky tvoří samostatná vysunovací lůžka standardních rozměrů.Výjimečně lze celkovou kapacitu 17 -ti lůžek navýšit pomocí matrací.

Apartmány jsou vybaveny WIFI připojením k internetu , dřevěným nábytkem s dostatkem úložného prostoru,součástí vybavení je i ručník, osuška do sauny, mýdlo. Každý apartmán má přidělenu samostatnou ledničku a příborník se sadou nádobí ve společenské místnosti.

Každý apartmán má vlastní časový rozvrh pro užívání vířivky a sauny ve wellness místnosti. Ta je obsažena v ceně za apartmán (90 minut využití relaxační zóny každý den).

V celém objektu je zakázáno kouřit.Kuřácký koutek s popelníkem se nachází na terase a také u hlavního vchodu

V hlavní letní a zimní sezoně jsou preferovány týdenní pobyty (zpravidla od neděle do neděle nebo od soboty do soboty), v případě volné kapacity a ve vedlejší sezoně je možný i pronájem na kratší dobu. Minimální doba pronájmu chaty nebo apartmánu jsou 2 noci.